Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zrobienie strony internetowej – jak znaleźć odpowiednią firmę

Podejmując decyzję o uruchomieniu własnej internetowej strony należy się liczyć z tym, że jej wykonanie może zająć sporo czasu. Dużo zależeć będzie rzecz jasna od tego, jaki zakres funkcjonalności i treści trzeba będzie przygotować, ale w każdej sytuacji etapy będą bardzo podobne.

Po pierwsze rozpocząć należy od tego, żeby poszukać firmy która wszystkim się zajmie. Najszybciej zrobić to można wykorzystując wyszukiwarkę, po podaniu w niej słów sklep internetowy można przeglądnąć otrzymane wyniki i na coś się zdecydować. Pierwszym z etapów każdego projektu jest dokładne ustalenie wymagań i oczekiwań.

Ten etap ma duże znacznie, bowiem na podstawie przeprowadzonej analizy jest przygotowywany zakres prac i ich wycena. Jeżeli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to trzeba to wszystko zapisać w formie umowy, koniecznie z ujęciem terminu oraz ceny do zapłacenia. Gotowa umowa jest sygnałem do tego, że do swojej pracy przystąpić mogą programiści i graficy. Proces robienia serwisu i opracowania wszystkich funkcjonalności trwa najdłużej, a po jego zakończeniu przystąpić trzeba do testów.

Podczas nich często pojawi się potrzeba jakiś modyfikacji, tak aby wszystko działało bez niedoróbek i błędów. Po zakończeniu testów nowa strona zostaje przenoszona na adres widoczny w internecie i udostępniana użytkownikom. Często wcale nie będzie to koniec współpracy, bowiem jeśli zaczną się pojawiać nowe pomysły, to także należy je zaplanować i potem wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz