Jakie plusy ma kupno wtryskiwaczy po regeneracji

Poważna awaria auta to dla jego właściciela spory problem, ponieważ jej koszty mogą być naprawdę wysokie. Zwłaszcza dotyczy to samochodów wyposażonych w silniki wysokoprężne, które lubią sprawiać różne niespodzianki.

Z pewnością z dużymi wydatkami trzeba się liczyć przy awarii turbosprężarki czy koła dwumasowego, koszty naprawy będą się tu zaczynać od tysiąca a niekiedy kończą na kilkudziesięciu tysiącach złotych. O analogicznych lub niekiedy i większych kwotach także się mówi, jeśli posłuszeństwa odmówią wtryski.

Objawy tego są dość charakterystyczne, bowiem silnik zaczyna słabiej pracować i nie ma regularnych obrotów. Jeśli takie objawy zostaną zauważone, to trzeba się możliwie szybko wybrać do jakiegoś mechanika, który sprawdzi dokładnie co się dzieje. Jeżeli rzeczywiście uszkodzeniu uległy wtryskiwacze do diesla, to właściciel będzie się musiał dobrze zastanowić, co robić z tym dalej. Kupno wtrysków nowych to wysokie koszty, ze względu na to, że dostępne są one tylko w serwisach danych marek. Ale można też pomyśleć nad zakupem regenerowanych, które parametrami nie odbiegają zbytnio od nowych, a ich cena jest dużo korzystniejsza.

Przy zakupie przede wszystkim podać należy sprzedawcy dokładny numer, przykładowo może on wyglądać tak 0445110809 Jeżeli taki wtrysk będzie się znajdował na stanie, to praktycznie następnego dnia powinno się go otrzymać. Ta szybkość to kolejna zaleta zakupu wtrysków po regeneracji, bo na nowe czasem czekać trzeba znacznie dłużej.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz