Rodzaje pudełek, które produkuje Opakomar

Typy opakowań, jakie wytwarza Opakomar są różne, wobec czego kupujący ochoczo decydują się na to, by zamówienia realizować dokładnie w takim sklepie, gdyż mają świadomość, iż posiadają okazję zamawiać te pudełka ozdobne, jakie będą spełniały ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa zawiera: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo oraz pudełka okładkowe z magnesem. Abstrahując od faktu, jakie klient zamówi pudełka ozdobne na prezent, może spodziewać się, że będą one zrobione bardzo dobrze oraz w niedługim czasie.

Typ pudełka zależy przede wszystkim od tego, co ma się w nim znajdować. Pudełka zostały zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr oraz oklejane są barwnym papierem. Mogą mieć zdejmowane wieko, wstążkę lub magnes. Grubość ścianki to mniej więcej 1,8 do 2 milimetrów, a gramatura wynosi od 90 do 130 gr. Najmniejsze zamówienie, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to pięćdziesiąt sztuk.

Opakowania są natychmiastowo przygotowane do użytku i nie ma potrzeby ich złożyć. Sztywne opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze i wskazują na profesjonalizm firmy, jaka w nie zainwestuje. Mogą zostać oklejone jednokolorową albo wielokolorową okleiną w środku. Wymiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są podane w katalogu, jak i można zdecydować się na składanie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w formie Exclusive są kaszerowane. Pudełka z logo mogą być wykonane dowolną metodą: hot stampingu, druku sitowego lub offcetu. Interesująco wyglądają opakowania okładkowe z magnesem. Wskazany producent opakowań ozdobnych dba o to, aby równocześnie pozostawały eleganckie oraz użyteczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz