Piesek musi mieć lidera – kurs psów

Nie powinieneś nigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma okazję się ciebie obawiać oraz posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jakkolwiek to jest zupełnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego rodzaju. Aby efektywnie kształcić psa musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – szkolenie psów mokotów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia czworonoga, jest to absolutnie potrzebne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co trzeba zrobić, aby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, wtenczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, bo jak inaczej mógłby przedstawić innym, że jest on obowiązkowy za przywództwo w stadzie?

Wobec tego w głównej mierze trzeba wiedzieć, iż on pragnie podkreślić swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, niemniej jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny najzwyczajniej w świecie zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj i silnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, jaka się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest właściwe. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to właściwy pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz