Nietypowy transport maszyn różnego rodzaju jako przykładowa z głównych usług w firmie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Odholowanie aut to jedna z podstawowych usług, proponowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo i sprawdzony przewóz pojazdów odbywa się w licznych okolicznościach, kiedy tylko posiadacz danego samochodu będzie potrzebować wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię albo gdy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Propozycja usług w każdej sytuacji dostosowana jest do wymagań zleceniodawcy, jak i w konkretnych okolicznościach. Sprzęt, jakim operują pracownicy z pomoc drogowa Lublin sprawdza się w dowolnych okolicznościach. Umożliwione jest także skorzystanie z odbywającego się bezgotówkowo holowania pojazdu uszkodzonego, gdy to transport ten opłacony jest przez polisę odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku. Specjaliści z firmy poinformują pokrzywdzonego o tym, jakie uprawnienia mu przysługują, jak i zajmą się reprezentując zleceniodawcę negocjacjami z ubezpieczycielem.

W rezultacie etap usuwania szkody odbywa się bezstresowo. Kierowca bezzwłocznie dostanie właściwą pomoc, a samochód zostanie przewieziony, na przykład na parking dla pojazdów po wypadkach lub do wytypowanego warsztatu. Zawsze właściciele pojazdu, jacy znajdą się w ciężkiej sytuacji na drodze mogą prędko dowiadywać się, co stało się z ich samochodem i na tej przesłance planować dalsze działania. Jeżeli okaże się, iż umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą martwić się przejazdem do zakładu zajmującego się naprawą samochodów.

+Tekst Sponsorowany+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz