Kalendarze w biurze – jakie sprawdzą się najlepiej

Liczni pracownicy w swojej pracy korzystają bardzo chętnie z najróżniejszych kalendarzy, pomimo tego że mają przecież do dyspozycji wiele elektronicznych sprzętów. Jednak zerknięcie na zakreślony termin dużo wygodniej przypomina o nadchodzącym się spotkaniu niż przypominacze generowane przez aplikację na smartfonie.

Z tego też powodu corocznie pomyśleć warto o zakupie takich gadżetów dla swojej załogi, a wybór ich jest całkiem spory. Przede wszystkim do wyboru są najróżniejsze odmiany wieszane na ścianach. Zamówić je można w dowolnych rozmiarach, a także z własną grafiką. Z praktycznych powodów pracownicy chętnie sięgają także po kalendarze tygodniowe a4, swoim wyglądem przypominające duże zeszyty. Dla niejednej osoby mogą być jednak one nieco duże, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby nosić je cały czas ze sobą. Wówczas zdecydowanie lepszą opcją będą kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że kalendarz taki jest lekki i poręczny, i można go bez przerwy mieć w ręce. W związku z tym że często produkcja kalendarzy tego typu jest realizowana na zamówienie, to klienci mają sporo możliwości do wyboru. Po pierwsze mogą wybierać spośród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Lecz nie będzie też problemu, jeżeli ktoś zdecyduje się wydrukować swoje logo czy też jakieś zdjęcie. Większość firm oferujących tego typu usługi jest bardzo elastyczna względem klientów. Jeśli więc taką się już wyszuka, wpisując na przykład w oknie wyszukiwarki słowa zobacz na temat – kalendarze książkowe ze zdjęciem, to nie powinno być żadnych problemów z realizacją niestandardowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz