Jakim sposobem przygotować się do przyjęcia pieska w domu czy też mieszkaniu?

Jeżeli chcemy wychować czworonoga od wieku szczenięcego, musimy nie zapominać, aby wziąć go do mieszkania dopiero, gdy skończy siódmy tydzień życia, ponieważ do tego czasu potrzebuje troskliwej opieki matki. Jeśli wybieramy dla siebie pieska z hodowli musimy nie zapominać o wypełnieniu jego metryki, bowiem w ten sposób stworzonego przez nas pieska będziemy mogli zarejestrować w Związku Kynologicznym. Jeśli wybieramy psa z hodowli powinniśmy nie zapominać też o książeczce zdrowia czworonoga, w jakiej to w przyszłości zapisane zostaną szczepienia, czy także przeprowadzone odrobaczenia. Pragniesz zakupić akcesoria?

Wstąp na piłki dla psa sklep. Kiedy tak właściwie już wybrany przez nas piesek odnajdzie się w naszym mieszkaniu powinniśmy przygotować dla niego miejsce, w którym będzie mógł wypocząć i pobawić się.

Oczywiście musimy schować przedmioty, jakie dotąd leżały na niższych półkach, ponieważ pies mógłby zaintrygować się niemi a tym samym pogryźć je. Kiedy tak właściwie rozpoczynamy wychowanie pieska, bacznie musimy obserwować jego wszelkie zachowania? W przypadku, gdy zacznie on gryźć przedmioty, dywan czy także meble zareagujmy oraz przezornie wyjmijmy je mu z pyska.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz