Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych okolicznościach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych okolicznościach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg przeciwstarzeniowy. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad ze specjalistą. Rozmowa kwalifikuje do przeprowadzenia interwencji medycznej. Pacjentki są poinformowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można także oczekiwać na otrzymanie dalszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegach. To ukazuje, że klinika to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie i zastosowane są jedynie sprawdzone narzędzia.

Z tego powodu można spodziewać się doskonałych efektów. Ponadto pacjenci mogą liczyć też oczekiwać na opiekę po zabiegu. Dokładny zarys wszystkich zabiegów podany jest na witrynie internetowej. To właśnie botoks jest jednym z najchętniej dobieranych zabiegów, zarówno przez panie, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomaga wygładzić oraz spłaszczać zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta w odpowiedni mięsień zablokuje przesyłanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie może trwać od 4 do 6 miesięcy. Po ostrzyknięciu mięsień rozluźnia się i skóra nie marszczy się.

W rezultacie twarz wygląda młodziej oraz dalej naturalnie. Zabieg można powtórzyć co pół roku. Pacjenci zdecydowane są na niego, ponieważ daje bezzwłoczne efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm. Częste wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne zwłaszcza w górnej części twarzy, okolica między brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki oraz fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z zastosowaniem botoksu wykonane są też zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie i wydłużenie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz korekcja uśmiechu dziąsłowego.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz