Zabezpieczenia oraz design w apartamencie na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to świetna alternatywa dla osób, które chociażby nie zamierzają spędzić wakacji w obiekcie hotelowym lub chcą pozostać oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada ważne atesty i kupujący de facto mają możliwość wierzyć w to, iż wybiorą dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualnie nadany nr VIN, akceptowany na terenie całej Unii Europejskiej. Nie domagają się także dodatkowego zezwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju gruncie, jaki byłby obejmowany zakazem budowy. Na stronie firmowej można sprawdzić dotychczasowe realizacje oraz przekonać się, iż domy te rzeczywiście idealnie się prezentują.

Wskazane są również dokładne wyznaczniki, jakie ma pływający dom czyli od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie domu jest kompletne, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica i moduł klimatyzacji. Pływające domy są dostosowane do wymagań osób, które zamierzają je zakupić oraz cenią niebanalność, wolność i spędzanie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym apartamencie wynosi dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Apartament posiada 3 tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz