W jaki sposób dostać pożyczkę pod hipotekę firmowej nieruchomości

Spora ilość firm na pewnym etapie swojego rozwoju może potrzebować dodatkowych pieniędzy, żeby móc się dalej rozwijać. Możliwości na zdobycie środków jest dużo, może to być bankowy kredyt, współpraca z inwestorem czy też przy dużych firmach wypuszczenie akcji. Jeżeli w skład majątku firmy będzie wchodzić jakiś lokal czy magazyn, to pokusić się można o kolejną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Takie rozwiązanie ma sporo ciekawych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim liczyć można na znacznie lepsze ogólne oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, bierze się to z tego, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, jakim będzie nieruchomość. Całkiem spora jest również suma, którą można otrzymać. Z reguły będzie to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, czyli bez problemów pożyczyć można nawet kilka milionów złotych.

Następną istotną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest niewielka ilość formalności do spełnienia. Najistotniejsze rzecz jasna będą dokumenty wiążące się z samą nieruchomością, bo ona właśnie zostanie obciążona hipoteką na rzecz pożyczkodawcy. Lecz w wielu przypadkach nie będzie konieczności pokazywania informacji o bieżących dochodach czy obrotach, co jest sporym ułatwieniem dla przedsiębiorcy, bo nie musi tracić czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeśli będzie chodzić o warunki finansowania jak i wymagane zabezpieczenia. Kliknij tutaj, sprawdź serwis internetowy z kompleksową ofertą.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz