Rekomendowane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA

Rekomendowane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA proponuje zajęcia rehabilitacyjne z uwzględnieniem integracji sensorycznej. Taka terapia si Śląsk dedykowana jest dla dzieci z schorzeniami. Poszczególne zabiegi mają miejsce po zaznajomieniu się z dokumentacją lekarską małego pacjenta. Każdy pacjent jest również potraktowany na indywidualnych zasadach. Ćwiczenia mają za zadanie wsparcie dzieciom nadpobudliwym oraz z trudnościami emocjonalnymi.

Jeżeli podopieczny ma problemy w nauce, to również diagnoza si Śląsk ukierunkowana jest do niego. Z innych opcji oferowana jest terapia skolioz techniką FITS oraz udzielone jest wsparcie w terapii wad postawy oraz w zespole Aspergera. Pomoc specjalistów z placówki powoduje, że dzieci mogą doskonale się odnaleźć w codziennym życiu.

Najczęściej wybierana jest rehabilitacja niemowląt i dzieci metodą NDT – Bobath. Biorą w niej udział maluchy z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia albo dzieci urodzone wcześniej. Po terapii dziecko z zaburzeniami ruchu może w przyszłości samodzielnie egzystować. Dostępne ćwiczenia małego pacjenta poprzedzane są wnikliwą diagnostyką. Ćwiczenia takie jak terapia si śląskie przebiegają w specjalnie wyposażonych gabinetach. Maluchy mogą lepiej się rozwinąć, a uzupełnieniem rehabilitacji są ćwiczenia domowe. Rehabilitanci szczegółowo wskazują opiekunom, co trzeba robić.

Sporą mocną stroną ośrodka jest to, że specjaliści de facto wysłuchają wszystkich potrzeb dzieci. Poza rzetelnym podejściem cenione jest empatyczne oraz wyważone podejście do młodych pacjentów. Opiekunowie, jacy do tej pory byli zdecydowani na to, by ich dzieci wzięły w tym miejscu udział w terapii są z tego usatysfakcjonowani. Centrum RÓWNO –WAGA cieszy się szacunkiem oraz zaufaniem u rodziców oraz maluchów. Dysfunkcje są korygowane i w rezultacie maluchy mogą czuć się wyjątkowo komfortowo. Warto przejrzeć witrynę www ośrodka, żeby sprawdzać, co jest proponowane.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz