Przyczepa kempingowa – czy to odpowiedni sposób na wakacje?

Z trudem wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, w głównej mierze letniego urlopu niż Chorwacja. Jakim sposobem Istria, to bezsprzecznie Kemping Vestar. Umiejscowiony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz piękną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to naturalnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dokładnie wszystkich.

Odwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, również te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę bądź też rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, które otaczają zatokę. A jest ich de facto mnóstwo. Jeżeli chcemy stosunkowo szybko dostać się do tych miejsc, posiadamy także szansę wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Szczególnie dużą uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się nadzwyczajny program animacyjny, który jest nadzwyczaj bogaty i posiada dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, zobacz przyczepy kempingowe pomorskie. Przykładem takiego miejsca może być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach wolno rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a również miło spędzić czas. Podobno naturalnie z tym miastem powiązana była gigantyczna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla wędrowców w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz