Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odmładzanie – czy należałoby wybrać się do gabinetu urody?

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednak rozpropagowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat następnie. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, użytkowana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych oraz najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny elementów odżywczych i stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za pomocą niesłychanie cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest entuzjastycznie przez osoby pragnące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie poprawić, odmłodzić swoją cerę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całkowitego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest wobec tego za terapię bezpieczną oraz bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu nieodzowne jest jednakże poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi bądź też stymulującymi świadczy rodzaj iniekcji śródskórnej. Mezotarapia będzie zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednakże pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem przeciwbólowy. Gdy rozpocznie on działać substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezwykle cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz