Nowatorskie zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo uniwersalnych urządzeń. Taka nieinwazyjna metoda zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co gwarantuje: szybki efekt zamykania naczynek, zadowolenie klientów, nieinwazyjność oraz utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy skóry oraz częściowo jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciskania się i niszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otoczą, a później całkowicie znika.

Dochodzi do zamykania poszerzonych naczyń, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwala na użycie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbywać się drobnych, jak i większych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości lasera dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta. Specjaliści podejmą się zamykania naczynek na dekolcie a także na udach. Cennik razem z charakterystyką zabiegu opublikowane są na stronie www.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz