Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz dźwiękowo wnętrza konkretnych budynków z otwartymi bramami albo przejściem na czas przewiezienia towarów. Jest to tani i jednocześnie wyjątkowo efektywny sposób na podział dużych przestrzeni na mniejsze strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu mających dużą odporność na wpływ środków chemicznych, odpornych na zniszczenia mechaniczne. Są też wyjątkowo elastyczne.

Klienci, którzy w podanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w asortymencie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz ultrafioletowym. Efektywna osłona przed utratą ciepła oraz wnikaniem do wnętrza obiektu chłodnego powietrza to duża zaleta zaprezentowanych kurtyn. Na dodatek zapewniona jest też izolacja dźwiękowa, jaka obniża znacząco poziom hałasu.

Zwykle więc tego typu kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie znajdują się sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny produkowane we wskazanej firmie wzorcowo wyizolują pomieszczenia przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, jak i innymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. W dodatku są linią podziału dla pyłu, zadymienia, zakurzenia oraz oparów. Dzięki temu sprzęty znajdujące się w określonym pomieszczeniu przez długi czas będą pracowały bez awarii. Tego typu kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych oraz usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz