Ekspresy Jura – niezawodność, trwałość i wyśmienita kawa

Osoby które lubią dobrą kawę z pewnością bardzo dobrze znają Jura ekspresy. Producent ten cieszy się dużą popularnością pośród wielbicieli tego niezwykłego napoju, a na renomę ciężko pracował przez długie lata. Firma Jura założona została prawie sto lat temu, a dokładniej w 1931 roku. Przez całą swoją historię zajmuje się wyłącznie produkcją ekspresów do kawy, dzięki czemu ma w obszarze mnóstwo doświadczenia. I doświadczenie to ma przełożenie na każdy produkt, czy będzie to niewielki domowy ekspres, czy też potężna maszyna mająca obsłużyć duże biuro.

W każdym z takich przypadków Ekspres Jura posiada najlepszej jakości komponenty, gwarantujące doskonałą jakość robionych napojów. Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie stosuje producent, jest młynek Aroma. Wykonany z bardzo mocnej, specjalnej stali świetnie sobie radzi z każdym rodzajem ziaren, a oprócz tego można w nim regulować to, jak kawa ma być grubo zmielona.

Ekspres Jura e8 może także zawierać jakieś inne rozwiązania, na przykład takie jak nowatorską zaparzającą jednostkę, specjalne filtry nie wymagające odkamieniania czy technologię udoskonalonej piany. Wszystko to sprawia, że każda kawa przyrządzona przy pomocy ekspresu Jura ENA będzie smakować wyśmienicie. Z tych urządzeń powinni być zadowoleni zarówno wielbiciele klasycznego smaku, ale także ci, którzy lubią cappuccino lub latte macchiato. Poza dobrymi parametrami i wysoką niezawodnością ekspresy Jura cechują się dodatkowo elegancką, nowoczesną stylistyką, zdecydowanie wyróżniającą się pośród konkurencji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz