Czemu kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż drzwi

W najróżniejszych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu firmowych budynkach stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać wyłącznie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy albo przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład wózki widłowe. W takich przypadkach każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Ale nie zawsze można zostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między obiema stronami mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturze, jak też zapylenie, kurz czy trudniejsze atmosferyczne warunki.

W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Przez to, że foliowe paski mają dość dużą grubość i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Ale równocześnie naprawdę prosto da się przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz