Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Masz w planach w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze który typ wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy wyborze wózka do reanimacji? Możemy ci zaproponować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeśli chcesz poznać cenę wózków reanimacyjnych z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Sprzedawcy opracują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej wersji z wyposażeniem podstawowym. Jeśli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka.

Znaczna większość wózków do reanimacji dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchelementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tym zakresie klient określa ilość szuflad jaką wymaga. Znaczna większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulowania wysokości, obrotowąpodstawę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz czyteż inne rozwiązania na przykładzamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Firma może zając się kompleksowym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz