Biżuteria dla mężczyzn – jakim sposobem ją wybrać?

Faceci z reguły nie noszą biżuterii, jednakże są takie elementy, które pojawiają się w ich powszedniej identyfikacji stylu. Co poniektórzy lubą kobiece błyskotki oraz nie zwracając uwagi na opinie innych po prostu je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu mężczyzn raczej nie wchodzi w grę. Panowie mogą ją co najwyżej produkować, lecz na pewno nie nosić. Raz na czas na ich szyjach ma prawo pojawić się wisiorek, czy też naszyjnik, niektórzy mają bransoletki, a zaś inni są na wskroś przeciwni noszeniu czegokolwiek.

Z reguły napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki weselne. Noszą je wszyscy żonaci mężczyźni i nie ma w nich niczego złego, co by naprowadzało o ich artystycznych upodobaniach. Osoby pokroju Adama Darskiego i fani zespołów metalowych noszą biżuterię, której także nie wolno zaliczyć do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, czy też gigantyczne liczby kolczyków w jednym uchu. Panowie nie wykorzystują jakichkolwiek kompletów biżuterii, bo najzwyczajniej w świecie, nie są im one wymagane.

Jeśli niemniej jednak chcą, wystarczy jedynie zajrzeć na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak entuzjastycznie oraz niejednokrotnie jak są jej twórcami. Wolno zaobserwować, iż najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jednakowoż oraz w Polsce. Przykład? Kruk, firma, to wszystko dzieło mężczyzn. Co powoduje, że to naturalnie mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami niż kobiety? Może to, iż tworząc kierują się tym, co chcieliby zobaczyć na kobiecie. Co pasuje do ich charakteru, temperamentu.

Faceci, gdy już noszą i zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne dodatki, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki czy łatwe bransolety. Bez żadnych pobocznych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni zwykle, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Co więcej mężczyźni, którzy należą do wskazanych subkultur, mają mniejsze pole do popisu niż kobiety. Dlatego wyrażają się oczywiście przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz określenie nią własnej osobowości.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz