Badania oczu przeprowadzane przez profesjonalnych optometrystów

Badanie wzroku wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów w salonie Best Vision jest za każdym razem zrobione bardzo precyzyjnie. Wykształcony optyk bydgoszcz wykona dużo szczegółowych testów wzrokowych, co pozwoli wzorowo wskazać na wartość szkieł korekcyjnych pod względem ostrości widzenia a także wygody użytkowania. W efekcie zostaje wypisana recepta z określoną mocą korekcji.

Wcześniej ma miejsce też wywiad medyczny, żeby tok badań był ukierunkowany na dolegliwości oraz oczekiwania pacjenta. Każda z wizyt obejmie: początkowe badanie komputerowe, pomiar ciśnienia śródgałkowego metodą bezdotykową, ostrość widzenia dla każdego oka, perfekcyjną korekcję przy użyciu dobranych testów optometrycznych, sprawdzenie funkcjonowania oczu w nowej korekcji, badanie w biomikroskopie, przesiewowe badanie dna oka, przesiewowe badanie plamki żółtej pod kątem zwyrodnienia plamki żółtej związanej ze starzeniem się, a także zalecenia po zbadaniu i rady odwołujące się do tego, jak prawidłowo zadbać o wzrok.

Optometrysta, który dostrzeże symptomy schorzenia skieruje chorego na wizytę u okulisty. Chorzy mogą też wybrać się na wizytę do Best Vision celem dobrania oraz zaaplikowania korekcyjnych soczewek kontaktowych. Dotyczy to modeli sferycznych a także dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem. Oferta obejmuje soczewki jedynie od sprawdzonych producentów. Jeżeli tylko nie ma przeciwwskazań do chodzenia w soczewkach, optometrysta zajmie się dobraniem właściwych.

W takim miejscu doświadczony specjalista dopasuje okulary do konkretnego pacjenta. Wszystkie oprawki oraz soczewki okularowe pochodzą od najlepszych producentów na rynku i spełniają oczekiwania klientów. Dobrze będzie przyglądać się stronie optyka, by móc na bieżąco zobaczyć, jakie produkty są w promocji. Kiedy ktokolwiek nie był usatysfakcjonowany z tego, co było mu zaoferowane w innych gabinetach, to w Best Vision poczuje się dobrze. Dla chorych ważne jest to, że badanie oczu realizowane jest w szybkim terminie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz